Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Росія » Як доїхати до Калінінграду.

Росія

 


Як доїхати до Калінінграду.

http://yak-prosto.com/yak-kupiti-kvitok-do-kaliningrada/

Існує два способи дістатися до Калінінграда, не використовуючи особистий транспорт: потягом чи літаком. Для подорожі залізничним транспортом для оформлення квитка надається закордонний паспорт, а для перельоту - російський.

Інструкція

Виберіть вид транспорту, яким ви хотіли б подорожувати. У Калінінград можна доїхати потягом, час у дорозі складе приблизно 22 години. Крім того, поїзд перетинає територію Білорусії і Литви, для оформлення квитка вам буде потрібно закордонний паспорт. Літак же летить менше двох годин, і оформлення квитка не вимагає наявності закордонного паспорта.

Придбайте квиток на потяг, який прямує в Калінінград через територію Литви, у залізничних касах будь-якій станції. Для цього надайте касиру свій діючий закордонний паспорт (дипломатичний паспорт чи паспорт моряка). Касир оформить квиток на ваше ім'я, дані про вашому імені та прізвища, номер паспорта, дату від'їзду і номері поїзда будуть відправлені в Литовське посольство для оформлення транзитної візи, самостійно звертатися до візового відділу не потрібно.

Пам'ятайте, що купувати квиток на поїзд можна за 45 діб, але не пізніше 28 годин до моменту відправлення поїзда. Коли ви сядете в поїзд, по вагону пройде провідник і вручить вам вашу транзитну візу, під час стоянки на станції Ошмяни співробітник митниці Литви поставить вам позначку про перетин кордону. Позначку про виїзд з республіки поставлять під час митного контролю на станції Кибартай.

Вирушайте в Калінінград на літаку, це найбільш швидкий спосіб опинитися в найзахіднішій області Російської Федерації, до того ж не вимагає оформлення транзитної литовської візи. В аеропорт Храброво, що в 17 кілометрах на північний схід від центру Калінінграда, літають літаки компаній «Аерофлот», «Авіакомпанія Сибір» (S7 Airlines), «Авіакомпанія Росія», Utair. Забронюйте квиток в режимі онлайн на сайті авіакомпанії, для цього введіть параметри пошуку - дату і кількість пасажирів, система запропонує вам доступні варіанти.

Забийте дані свого російського паспорта, ім'я та прізвище, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти у відповідні поля. Після цього виберіть спосіб оплати, компанії надають можливість заплатити за квиток за допомогою банківської карти, терміналу (наприклад, Qiwi), платіжних систем Яндекс.Деньги або WebMoney. Коли оплата буде проведена, на ваш e-mail прийде електронний квиток, його необхідно роздрукувати та пред'явити при реєстрації на рейс разом з російським паспортом.Коментарі


Неля   12.11.2012 14:19

Скажіть будь ласка, хочемо з друзями поїхати в Калінінград. Ми українці, проживаєм в Україні.Чи потрібна литовська віза щоб виїхати у Калінінград поїздом з Білорусі?

Модератор

Є наступні дані: http://yak-prosto.com/yak-kupiti-kvitok-do-kaliningrada/ Існує два способи дістатися до Калінінграда, не використовуючи особистий транспорт: потягом чи літаком. Для подорожі залізничним транспортом для оформлення квитка надається закордонний паспорт, а для перельоту - російський. Інструкція Виберіть вид транспорту, яким ви хотіли б подорожувати. У Калінінград можна доїхати потягом, час у дорозі складе приблизно 22 години. Крім того, поїзд перетинає територію Білорусії і Литви, для оформлення квитка вам буде потрібно закордонний паспорт. Літак же летить менше двох годин, і оформлення квитка не вимагає наявності закордонного паспорта. Придбайте квиток на потяг, який прямує в Калінінград через територію Литви, у залізничних касах будь-якій станції. Для цього надайте касиру свій діючий закордонний паспорт (дипломатичний паспорт чи паспорт моряка). Касир оформить квиток на ваше ім'я, дані про вашому імені та прізвища, номер паспорта, дату від'їзду і номері поїзда будуть відправлені в Литовське посольство для оформлення транзитної візи, самостійно звертатися до візового відділу не потрібно. Пам'ятайте, що купувати квиток на поїзд можна за 45 діб, але не пізніше 28 годин до моменту відправлення поїзда. Коли ви сядете в поїзд, по вагону пройде провідник і вручить вам вашу транзитну візу, під час стоянки на станції Ошмяни співробітник митниці Литви поставить вам позначку про перетин кордону. Позначку про виїзд з республіки поставлять під час митного контролю на станції Кибартай. http://www.mfa.gov.ua/russia/ru/publication/content/32407.htm проте дані про те,що самостійно візу відкривати не потрібно часом не відповідають правді.


Неля   17.11.2012 14:41

Дуже дякую за відповідь, але тут сказано <Для подорожі залізничним транспортом для оформлення квитка надається закордонний паспорт, а для перельоту - російський> я так розумію це відповідь для громадян Росії. Я громадянка України.Процедура та сама? І ще скажіть будь ласка скільки коштує литовська транзитна віза?я чула для громадян України вона безкоштовна.Це правда? Наперед дуже вам дякую, чекатиму відповідь.

Модератор

Вам знадобиться тільки закордонний паспорт,не внутрішній.На сайті посольства Литви вказано: Увага! Для тих, хто прямує до Калінінградської області додатково необхідно надати: - білети в обидві сторони та їх копії, - копію паспорту приймаючої сторони (1-ша сторінка та прописка) інші документи: http://ua.mfa.lt/index.php?706547485


Галина   04.03.2014 15:59

Скажіть будь ласка, чи обовязково мати білет в обидва кінці для оформлення транзитної візи через Литву . Я українка, проживаю в Україні.хочу поїхати в гості до друга на 25 - 30 діб в Калінінград.

Модератор

На сайті посольства Литви є наступна інформація: Увага! Для тих, хто прямує до Калінінградської області додатково необхідно надати: - білети в обидві сторони та їх копії, - копію паспорту приймаючої сторони (1-ша сторінка та прописка).


Оля   29.03.2014 20:20

Як доїхати зі львова до калінінграда

Модератор

Перелік документів для отримання візи громадянам України: http://ua.mfa.lt/index.php?706547485 Для тих, хто прямує до Калінінградської області додатково необхідно надати: - білети в обидві сторони та їх копії, - копію паспорту приймаючої сторони (1-ша сторінка та прописка).


олег   13.02.2015 18:55

скажіть будьласка які потрібні документи щоб поіхати з києва в калінград з дитиною

Модератор

Залежно від способу, як Ви плануєте потрапити у Калінінград. Якщо літаком, то достатньо внутрішнього українського паспорту і свідоцтва про народження дитини, а також нотаріально посвідчена згода другого з батьків на виїзд дитини за кордон. Якщо потягом, то Ви повинні оформити залізничні квитки на потяг на основі Вашого закордонного паспорту та проїзного документа дитини(у разі наявності; у разі відсутності такого документа дитина повинна бути вписана у Ваш закордонний паспорт) і нотаріально посвідчена згода другого з батьків на виїзд дитини за кордон. Якщо ж Ви прямуєте власним транспортом, то потрібно отримати транзитну візу тієї країни, через яку Ви перетинатимете кордон на основі вашого загранпаспорта і проїзного документа дитини.


Олена   05.12.2014 00:41

Чи е прямий поізд Калініград-Киів і які документи потрібно мати??

Модератор

Для того,щоб з ясувати які поїзди рушають в потрібному напрямі Ви маєте звернутись в Укразалізницю для отримання необхідної довідки. Для в'їзду до Калінінградської області наземним транспортом потрібний закордонний паспорт та віза країн-транзитерів.


Любов   25.09.2014 09:35

Як з Києва доїхати до Калінінграда

Модератор

http://yak-prosto.com/yak-kupiti-kvitok-do-kaliningrada/


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.