Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Росія » Про призначення частини пенсії за періоди роботи в районах Крайньої Півночі та прирівняних до них місцевостях органами Пенсійного фонду РФ.

Росія

 


Про призначення частини пенсії за періоди роботи в районах Крайньої Півночі та прирівняних до них місцевостях органами Пенсійного фонду РФ.

5 листопада 2012

За який період роботи в районах Крайньої Півночі та місцевостях, які прирівняні до районів Крайньої Півночі, відповідно до Тимчасової Угоди призначають частину пенсії органи Пенсійного фонду Російської Федерації?

Відповідно до Тимчасової Угоди між Урядом України та Російської Федерації про гарантії прав громадян, які працювали в районах Крайньої Півночі та місцевостях, які прирівняні до районів Крайньої Півночі у галузі пенсійного забезпечення, від 15.01.1993 року, органи Пенсійного фонду Російської Федерації призначають і виплачують частину пенсії за трудовий стаж, набутий в районах Крайньої Півночі та місцевостях, які прирівняні до районів Крайньої Півночі, за період, починаючи з 1 січня 1991 року. Відшкодування витрат російською стороною здійснюється до виникнення права на пенсійне забезпечення згідно з законодавством України.

http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article?art_id=206964&cat_id=201531


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.