Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Росія » Порядок пропуску дітей через кордон у супроводі дорослих.

Росія

 


Порядок пропуску дітей через кордон у супроводі дорослих.

Порядок пропуску дітей через кордон у супроводі дорослих:

Під час здійснення прикордонного контролю та пропуску через державний кордон на виїзд з України дітей-громадян України, яким ще не виповнилося 16 років і які прямують через державний кордон на законних підставах в супроводі законних представників (батьків, опікунів, піклувальників) або осіб, які уповноважені ними як в індивідуальному порядку, так і в складі організованих груп посадові особи ДПСУ перевіряють:

  1. паспортний документ супроводжуючої особи (передбачений міжнародними угодами);
  2. проїзний документ дитини (свідоцтво про народження – тільки для поїздок в Російську Федерацію, а також для жителів прикордонних районів, визначених відповідними угодами про спрощений пропуск з Республікою Молдова та Республікою Білорусь);
  3. нотаріально завірену згоду обох батьків (законних представників).

Нотаріально завіреної згоди іншого з батьків, який не супроводжує дитину, посадова особа Держприкордонслужби не вимагає у разі наявності оригіналів або нотаріально завірених копій:

  • свідоцтва про смерть;
  • рішення суду про позбавлення батьківських прав;
  • рішення суду про визнання особи безвісті зниклою;
  • рішення суду про визнання особи недієздатною;
  • довідки відділу запису актів цивільного стану (ЗАЦС) про те, що відомості про батька записані за заявою матері відповідно до частини першої статті 135 Сімейного Кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

Усі зазначені документи після завершення перевірки та відповідного оформлення підлягають поверненню пред’явнику.

Інші будь-які додаткові документи посадова особа Держприкордонслужби України може вимагати для з’ясування та підтвердження законності виїзду осіб (дітей) за кордон у разі виникнення сумнівів щодо дійсності та належності наданих документів, а також наявності ознак злочину.

Виїзд з України дитини-громадянина України (віком до 16 років) у супроводі одного з батьків може бути дозволено за усної згоди іншого, якщо останній перебуває у пункті пропуску через державний кордон, але не прямує через державний кордон і має при собі документи, що підтверджують його батьківство (паспорт, документи, які підтверджують батьківство, право опіки та піклування).

Діти-громадяни України (віком до 16 років), які разом з батьками постійно проживають за кордоном, що підтверджується відповідними документами та відмітками в їх паспортних документах або паспортних документах батьків, у які вони записані (про виїзд з України на постійне проживання чи постановку на консульський облік в дипломатичних представництвах України за кордоном), або документом, який дає право на постійне проживання за кордоном, виданий компетентними органами країни проживання, можуть виїжджати за межі України у супроводі одного з батьків без обов’язкового пред’явлення згоди іншого.

Усиновлені іноземцями діти-громадяни України виїжджають за кордон до місця постійного проживання разом з усиновителями за паспортами громадянина України для виїзду за кордон. Посадова особа Держприкордонслужби здійснює перевірку законності виїзду дитини за кордон. Підтвердженням законності виїзду є рішення суду про усиновлення.

Під час перетинання державного кордону в пунктах пропуску посадова особа Держприкордонслужби після закінчення перевірки у дітей які прямують на відпочинок та оздоровлення та супроводжуючих осіб документів на право в'їзду в Україну або виїзду з України відповідно пунктів 604, 610 розділу 46 Інструкції з організації і здійснення прикордонного контролю, затвердженої наказом Адміністрації Держприкордонслужби від 05.10.04 № 711 ДСК проставляє на оригіналі списку дітей штампи "Прибуття" або "Вибуття", а також "Державний кордон перетнули..." та зазначає загальну чисельність осіб, які виїхали та повернулися, у тому числі супроводжуючих осіб. Оформлений оригінал списку повертається пред’явнику.

http://www.easyvisa.com.ua/article/a-378.htmlКоментарі


ольга   16.05.2015 17:39

нужен ли загранпаспорт гражданам Украины для поездки в Росию к родственникам или можно ехать по украинскому паспорту?

Модератор

Можна їхати по українському паспорті.


Алексей   22.05.2015 12:57

Для поездки в Крым, нужен ли загран паспорт, и, если нет, то для пересечения границы с ребенком и обоими родителями достаточно свидетельства о рождении, или еще нужны отметки во внутренних Украинских паспортах о ребенке. Спасибо.

Модератор

Закордонного паспорту Вам не потрібно. Свідоцтва про народження дитини достатньо.


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.