Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Ірландія » Віза на навчання.

Ірландія

 


Віза на навчання.


Примітка:

Будь-ласка, підготуйте фотокопії усіх необхідних Вам документів, які подаються разом з анкетою. У разі відсутності копій усі оригінали залишаються в консульстві без подальшого повернення.
Усі документи подані українською/російською мовою повинні супроводжуватись перекладом на англійську мову, зробленим в бюро перекладів.
Разом з анкетою Ви повинні надати наступні документи:
2 копії роздрукованих з сайту та підписаних особисто анкетних резюме. Заповнити анкету Ви можете на сайті: http://www.visas.inis.gov.ie/AVATS/OnlineHome2.aspx
2 кольорових зроблених не раніше ніж за 6 місяців фотографії (на світлому фоні, вираз обличчя – природній, волосся не повинно закривати обличчя та очі). Розмір – 35 мм х 45 мм.
Закордонний паспорт заявника + копія всіх сторінок.
Підтвердження про реєстрацію у коледжі/школі з вказанням предмету та курсу навчання та підтвердження про повну оплату навчання (оригінал).
Довідка з місця роботи або навчання про те, що місце роботи/навчання зберігається на час поїздки до Ірландії, чи будь-який інший документ, якщо Ви не працюєте/не навчаєтесь, що буде свідчити про вагомі підстави повернутися назад до України (володіння квартирою, машиною, інше). В довідці повинна бути подана назва та контактна інформація з місця Вашої роботи/навчання
Довідка з банку про поточний рахунок (самого заявника або спонсора).
Рекомендаційний лист та/або лист-характеристика з місця роботи/навчання.
Особистий лист-заява про пояснення мотивів поглибленого вивчення англійської мови або інших предметів за кордоном ( англ. мовою).
Сертифікат, копія залікової книжки, або будь-який інший документ, що підтверджує принаймні початковий рівень знання англійської мови.
Медична страховка, яку забезпечує навчальний заклад в Ірландії.
Нотаріальний дозвіл від батьків на виїзд дитини закордон від батьків (якщо дитина неповнолітня).

Будь-які додаткові документи можуть бути запрошені візовим офіцером. Час розгляду документів становить від 10 робочих днів і більше.

Детальну інформацію щодо списку документів дивіться на сайті - www.inis.gov.ie

http://irishconsulate.kiev.ua/ua/vizi/viza-na-navchannya


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.