Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Ірландія » Освіта

Ірландія

 


Освіта

Для того щоб навчатися у Ірландії Вам треба отримати студентську візу. Якщо Ви плануєте перебувати в Ірландії протягом більше, ніж 90 днів, необхідно зареєструватися у Національному імміграційному бюро (Garda National Immigration Bureau). Плата за кожну реєстрацію складає €100. Список необхідних документів для отримання студентської візи можна знайти на сайті Ірландської Служби Натуралізації та Імміграції: http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/WP07000018 (англійською мовою).

На сайті Департаменту освіти та науки є інформація про навчальні заклади в Ірландії та посилання на їхні веб-сайти. На сайтах інститутів, коледжів, університетів Ви можете знайти інформацію про навчальні програми, гранти та стипендії.

Робота під час перебування в Ірландії за студентською візою

Українці, зареєстровані Національним імміграційним бюро (Garda National Immigration Bureau) як студенти стаціонару, мають право на роботу з неповною зайнятістю (не більше 20 годин на тиждень під час канікул).

З 18-го квітня 2005 року нові студенти, які отримали дозвіл на перебування в Ірландії з метою навчання, не матимуть дозволу на роботу, якщо вони не навчаються на стаціонарному курсі, тривалістю не менше року, і після якого видається визнаний диплом (до визнаних дипломів належать ті, що видаються Дублінським інститутом технології, університетами, FETAC та HETAС).

Департамент освіти та науки (The Department of Education and Science) склало "Список програм, визнаних Міністерством освіти та науки для отримання студентами роботи". Список програм складається з двох частин:

1. Програми зі списку дисциплін, пропонованих студентам на третьому рівні та подальшому навчанні для отримання дипломів, затверджених національною кваліфікаційною структурою чи подібним кваліфікаційним органом іншої юриcдикції чи дипломи, засвідчені професійними структурами у відповідності до ірландського законодавства.
2. Програми з вивчення англійської мови, схвалені Департаментом освіти та науки (The Department of Education and Science), спираючись на висновки Консультативної ради з питань шкіл англійської мови (Advisory Council for English Language Schools (ACELS).

Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.