Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Угорщина » Які умови отримання багаторазової візи ?

Угорщина

 


Які умови отримання багаторазової візи ?

Умовою для можливого оформлення багаторазової візи є позитивне використання попередніх віз. Якщо у попередньому році цього не було, то на перший раз, як правило, видається одноразова віза.

Заявники тільки тоді можуть отримати багаторазову візу, навіть довготривалу, якщо належним чином можуть підтвердити своє право на отримання візи, наявність умов, добросовісність – в першу чергу на основі попередньо використаної візи/віз. У випадку заявників угорської національності, додатковим підтверджуючим документом може бути пред’явлене посвідчення закордонного угорця, яке попередньо використовувалось правомірно.

Заявник може отримати візу з правом на багаторазовий в’їзд з максимальним терміном дії щонайбільше один рік, якщо він у попередньому році отримав мінімум одну візу, використав її відповідно до норм законодавства про перебування у даній державі, та може обґрунтувати заяву для отримання багаторазової візи.

Потрібно відповідати усім нижче перерахованим умовам.

1.) За попередній рік перед подачею заяви відвідувач отримав мінімум одну шенгенську візу (в т.ч. у Данію, Норвегію та Ісландію), або візу в одну з нових країн ЄС (в т. ч. Болгарію, Румунію). Заявник не починає «з нуля». Попередня віза може бути категорії «В» або «С»; мета поїздки не відіграє ніякої ролі.

2.) Віза (візи) були використані правомірно. У разі невикористання попередньої візи підстави для видання багаторазової візи немає.

3.) Потребу на багаторазову візу потрібно підтвердити (регулярні консультації з партнером по бізнесу; симпозіум, курси підвищення кваліфікації складаються з декількох програм, не прив’язаних до певного часу (дати), та ін.) , надалі потрібно забезпечити інші умови в’їзду (матеріальна забезпечення, страхування, та ін.).

Візи з терміном дійсності мінімум два, максимум п’ять років видаються тільки у тому випадку, коли за два попередні роки заявник мав дві візи, терміном дійсності на один рік, вони були правомірно використані, і мотиви багаторазового в’їзду й надалі підтверджені відповідним чином.

Які документи потрібно додавати до анкети, оригінали чи копії?

Якщо можливо, то до анкети потрібно додавати оригінали документів. Якщо заявнику в подальшому потрібен буде оригінал, то необхідно подати і копію документу.

Важлива інформація! Консульство залишає за собою право перевіряти подані дані і документи. Сам факт надання недійсних даних тягне за собою відмову в оформленні візи.

Копії довідок, запрошень, інших документів, які надійшли на факс консульства, не приймаються до розгляду.

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UA/uk/ua_konzuliinfok/gyik.htm


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.