Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Угорщина » Як можна отримати офіційне запрошення від Департаменту Імміграції та Громадянства?

Угорщина

 


Як можна отримати офіційне запрошення від Департаменту Імміграції та Громадянства?

Офіційне запрошення від Департаменту Імміграції і Громадянства можна отримати у регіональних дирекціях Департаменту Імміграції і Громадянства МВС Угорщини або у бюро для відвідувачів даної інстанції. (див. Прийом відвідувачів: www.bmbah.hu).

Особа, яка запрошує, може бути громадянином Угорщини або іноземною особою, яка має дійсний дозвіл на імміграцію, перебування або постійне місце проживання. Даній особі потрібно особисто подати заяву на отримання листа-запрошення на відповідному бланку до того регіонального органу імміграційної служби, до якої належить особа за місцем постійного або тимчасового проживання. Якщо запрошує юридична особа, то анкету потрібно здати особисто або через довірену особу у тому регіональному органі імміграційної служби, до якої належить за місцем юридичної адреси.

Можна просити звільнення від особистої подачі анкети у відповідному регіональному управлінні імміграційної служби у випадку, якщо це зумовлено, наприклад, похилим віком, хворобою особи, або її лікуванням у стаціонарі. Процедура платна, збір за неї стягується у виді гербової марки при здачі анкети.

Лист-запрошення дійсний протягом 6 місяців.

Запрошення, видане імміграційною службою водночас підтверджує як мету поїздки, так і наявність матеріального забезпечення.

Запрошення видається особисто особі, яка запрошує, а вона вже сама повинна потурбуватись про те, яким чином передати його особі, яку вона запрошує.

Скільки коштує запрошення в Угорщині?

(Нижче наведені дані відображають ціни станом на січень 2008 р., та носять інформаційний характер)

Офіційний лист запрошення від Департаменту Імміграції та Громадянства: 7500 HUF

збір за опрацювання 4000 HUF

виписка з реєстру власників нерухомості 2000 HUF

довідка від APEH 1500 HUF

Нотаріальні засвідчення

- засвідчення підпису при запрошенні близького родича 1.500 HUF

- виготовлення нотаріально засвідченої заяви про прийом 15.400 HUF

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UA/uk/ua_konzuliinfok/gyik.htm


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.