Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Угорщина » SIS. Хто в Угорщині може надати інформацію, чи є мої дані в SIS?

Угорщина

 


SIS. Хто в Угорщині може надати інформацію, чи є мої дані в SIS?

Якщо будь-яка особа, після приєднання Угорщини до Шенгенської Угоди, побажає отримати інформацію про те, чи знаходяться її дані в SIS, або попросить уточнити або вилучити свої дані в SIS, може звернутися зі своєю заявою до Бюро SIRENE при Головному Управлінні Поліції Угорської Республіки або до Комісара з питань захисту даних. Якщо особа вважатиме, що отримана від Бюро SIRENE інформація є невідповідною, то за допомогою можна звернутися до Комісара з питань захисту даних.

Адреса Бюро SIRENE при Головному Управління Поліції Угорської Республіки:

1139 Budapest, Teve utca 4-6.

www.police.hu

Адреса Бюро Комісара з питань захисту даних:

1051 Budapest, Nádor utca 22.

www.obh.hu

Хто за кордоном може надати інформацію, чи є мої дані в SIS?

У разі виникнення потреби в іноземця або громадянина Угорщини, який проживає за кордоном, у запиті стосовно того, чи є його дані в SIS, то відповідно до постанови уряду 242/2007, під час перебування в Угорщині зі своїм проханням можна звернутись до поліції, а під час перебування за кордоном до угорського представництва.

Клопотання може бути подане особисто у будь якому управлінні поліції або в представництві Угорщини, на відповідному бланку - згідно наказу Міністерства Юстиції та Правоохоронних Органів № 45/2007. (IX. 21.), додаток № 1. Клопотання буде передано управлінням поліції або представництвом протягом 5 днів до бюро SIRENE.

Опрацювання даних безкоштовне.

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UA/uk/ua_konzuliinfok/gyik.htm


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.