Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Угорщина » Про зарахування страхового стажу, набутого на території Угорщини.

Угорщина

 


Про зарахування страхового стажу, набутого на території Угорщини.

5 листопада 2012

Як зараховується страховий (трудовий) стаж, набутий на території Угорщини, при призначенні пенсії в Україні?

Питання пенсійного забезпечення громадян України та Угорщини регулюються Угодою між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Угорською Народною Республікою про співробітництво в галузі соціального забезпечення від 20.12.1962 року, яка набула чинності 12.04.1963 р. (далі –Угода).

Відповідно до пункту 1 статті 4 Угоди, усі види соціального забезпечення, передбачені цією Угодою, надаються відповідно до законодавства та органом тієї Договірної Сторони, на території якої постійно проживає громадянин. Отже, дана угода передбачає територіальний принцип пенсійного забезпечення.

Згідно із ст. 5 Угоди, при призначенні пенсії та при визначенні її розміру зараховується повністю весь трудовий (страховий) стаж, набутий на території обох Сторін.

Враховуючи вищевикладене, страховий (трудовий) стаж, набутий на території Угорщини, враховується при призначенні пенсії в Україні лише після його офіційного підтвердження компетентним органом Угорщини.

http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article?art_id=206985&cat_id=201531


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.