Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Угорщина » Освіта

Угорщина

 


Освіта

Лекції в угорських університетах викладаються не лише угорською, але й англійською, німецькою та французькою мовами. Ці програми є результатом співпраці між угорськими та західними освітніми закладами. Після закінчення таких програм студенти, як правило, отримують диплом угорського та європейського зразка.

Детальна інформація про вищу освіту в Угорщині, вищі навчальні заклади та навчальні програми, які вони пропонують, тут (англійською мовою).

Інформація про різноманітні програми для іноземних студентів є також на сайті Tempus. Інформацію про стажування вчителів в Угорщині Ви прочитаєте тут.

Сайт Міністерства освіти та культури Угорщини - www.okm.gov.hu (інформація угорською та частково англійською мовами). Список ВНЗ Угорщини із сайту Міністерства тут.

Підготовче навчання

1. Курси підготовки в університеті. Перевагою даних курсів є те, що ви отримаєте повну інформацію про вимоги того чи іншого університету.
2. Мовні курси, на яких ви зможете вивчити угорську та інші іноземні мови на рівні, який вимагається для вступу та навчання.
3. Об’єднані курси, на яких викладають мови та спеціалізовано готують до вступних іспитів у той чи інший університет.

Центральний європейський університет (CEU) у Будапешті

www.ceu.hu/welcome.html (англійською)

Центральний європейський університет – це американський університет для студентів-аспірантів, в якому викладаються соціальні та гуманітарні науки, і який отримав акредитацію у США та Угорщині. Цей університет знаходиться у Будапешті. Мова викладання – англійська. Більшість студентів цього університету – із Східної та Центральної Європи, а також Центральної Азії. Студенти отримують стипендію Інституту відкритого суспільства (OSI), яка покриває оплату за навчання та витрати на проживання.

Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.