Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
Стартова » База даних по країнам » Данія » Візовий центр.

Данія

 


Візовий центр.

Зауважте: Заявники, які бажають подати документи на відкриття довгострокової візи, повинні записуватися на подачу документів ТІЛЬКИ до Візового Центру в Києві. Будь ласка, зауважте, що заявники, які подають документи на студентську довгострокову візу або візу au-pair можуть призначити час подачі документів тільки на ранок. Після подачі документів до Візового Центру в той же день заявникам необхідно прийти на співбесіду до Посольства. Візові Центри у Львові, Одесі, Донецьку, Харкові та Сімферополі не будуть приймати документи на дані типи віз.

Години роботи контакт-центру:
з 08.00 до 18.00 години, з понеділка по п’ятницю

Контактні номери контакт-центру:
(+38) 0 44 594 9616
(+38) 0 50 117 9008
з 08.00 до 18.00 години, з понеділка по п’ятницю

Ви також можете написати нам за адресою: info@denmarkvac-ua.com

Звичайний період розгляду: 10 робочих днів, якщо заява на отримання візи не надсилається до Данської Імміграційної Служби (DIS) для подальшого розгляду.

Прискорений розгляд документів: 3 робочі дні для громадян України, якщо заява на отримання візи не надсилається до Данської Імміграційної Служби (DIS) для подальшого розгляду. Сума консульського збору за прискорений розгляд заяви не повертається.

Увага: Період розгляду заяви на отримання візи Данською Імміграційною Службою відрізняється від вищезгаданого. Будь-ласка, відвідайте сайт Данської Імміграційної Служби для більш детальної інформації.

Будь-ласка, зауважте, що можливо Вам необхідно буде з'явитися особисто до Посольства Данії в Києві для проходження співбесіди до того як рішення щодо отримання візи буде прийняте. Посольство зберігає право запиту додаткових документів під час розгляду заяви. Ми рекомендуємо ретельно ознайомитися з інформацію на сайті, оскільки це допоможе підготувати документи якнайкраще. В свою чергу, це допоможе підготувати усі документи та отримати візу вчасно.

http://www.denmarkvac-ua.com/Ukrainian/shortterm_appointment.html


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.