Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.
За підтримки:

   Залиште запитання:
   
   


Корисна інформація
Австралія  (5) Австрія  (9)   Аргентина  (2) Бельгія  (4) Болгарія  (11) Великобританія  (6) Греція  (15) Данія  (1) Держава Кувейт  (12) Естонія  (7) Єгипет  (4) Ізраїль  (19) Ірландія  (13) Іспанія  (17) Італія  (15) Канада  (8) Киргизька республіка   (9) Кіпр  (7) Королівство Таїланд  (11) Латвія  (10) Литва  (4) Люксембург  (5) Мальта  (6) Нідерланди  (14) Німеччина  (31) Нова Зеландія  (6) Норвегія  (4) ОАЕ  (10) ПАР  (5) Польща  (63)   Португалія  (8) Республіка Білорусь  (9) Республіка Кенія  (2) Республіка Кот-д-Івуар  (2) Республіка Ліберія  (4) Республіка Мальдіви  (2) Республіка Сейшелли  (3) Республіка-островів-Фіджі  (2) Росія  (12) Румунія  (5) Сирія  (4) Словаччина  (5) Словенія  (2) США  (11) Туреччина  (7) Угорщина  (10) Фінляндія  (9) Франція  (6) Хорватія  (7) Чехія  (13) Швейцарія  (2) Швеція  (8) Японія  (4)

 
Стартова » База даних по країнам » Данія » Візовий центр.

Данія

 


Візовий центр.

Зауважте: Заявники, які бажають подати документи на відкриття довгострокової візи, повинні записуватися на подачу документів ТІЛЬКИ до Візового Центру в Києві. Будь ласка, зауважте, що заявники, які подають документи на студентську довгострокову візу або візу au-pair можуть призначити час подачі документів тільки на ранок. Після подачі документів до Візового Центру в той же день заявникам необхідно прийти на співбесіду до Посольства. Візові Центри у Львові, Одесі, Донецьку, Харкові та Сімферополі не будуть приймати документи на дані типи віз.

Години роботи контакт-центру:
з 08.00 до 18.00 години, з понеділка по п’ятницю

Контактні номери контакт-центру:
(+38) 0 44 594 9616
(+38) 0 50 117 9008
з 08.00 до 18.00 години, з понеділка по п’ятницю

Ви також можете написати нам за адресою: info@denmarkvac-ua.com

Звичайний період розгляду: 10 робочих днів, якщо заява на отримання візи не надсилається до Данської Імміграційної Служби (DIS) для подальшого розгляду.

Прискорений розгляд документів: 3 робочі дні для громадян України, якщо заява на отримання візи не надсилається до Данської Імміграційної Служби (DIS) для подальшого розгляду. Сума консульського збору за прискорений розгляд заяви не повертається.

Увага: Період розгляду заяви на отримання візи Данською Імміграційною Службою відрізняється від вищезгаданого. Будь-ласка, відвідайте сайт Данської Імміграційної Служби для більш детальної інформації.

Будь-ласка, зауважте, що можливо Вам необхідно буде з'явитися особисто до Посольства Данії в Києві для проходження співбесіди до того як рішення щодо отримання візи буде прийняте. Посольство зберігає право запиту додаткових документів під час розгляду заяви. Ми рекомендуємо ретельно ознайомитися з інформацію на сайті, оскільки це допоможе підготувати документи якнайкраще. В свою чергу, це допоможе підготувати усі документи та отримати візу вчасно.

http://www.denmarkvac-ua.com/Ukrainian/shortterm_appointment.html


Додайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.