Пошук по сайту:                    У базі 1163 записів.

Історія успішного працевлаштування на лайнері - Харків

Роздрукувати матеріал

Фірму-посередника з працевлаштування в сфері мореплавства Сергій знайшов через мережу Інтернет. На сайті фірми була вся інформація про її діяльність та умови роботи з клієнтами. Його зацікавила запропонована фірмою можливість працювати на ресепшені круїзного лайнера.

У грудні 2006 року Сергій зателефонував до Центру консультування мігрантів за порадою, чи можна довіряти цій фірмі-посереднику. Консультант дала Сергію контактний телефон Міністерства праці та соціальної політики України (044) 289-50-97, за яким можна дізнатися, чи має фірма-посередник ліцензію Міністерства праці та соціальної політики на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Консультант також ознайомила Сергія із розповсюдженими шахрайськими схемами та наголосила на необхідності підписання договору про послуги з посередником. 

Перевіривши дійсність ліцензії фірми та отримавши всю інформацію про послуги та обов’язки фірм-посередників, а також порядок співпраці з посередником, Сергій пішов на зустріч з агентом. В офісі цієї фірми Сергію  запропонували сплатити 500$ за послуги з працевлаштування за кордоном, які передбачали пошук відповідного роботодавця, підписання трудового договору з роботодавцем та надання консультаційної допомоги Сергію на всіх етапах оформлення трудової візи в посольстві. Сергій, порадившися з консультантом ЦКМ щодо юридичних аспектів договору, погодився на співпрацю з посередником та підписав договір. 

І ось уже протягом двох років Сергій працює на великих круїзних лайнерах. На питання співробітників ЦКМ “Чи почували Ви колись дискримінацію з боку працедавця або співробітників лайнеру?” Сергій відповів, що таких випадків у нього, на щастя, не було. Втім, навіть якщо трапиться щось подібне, важливо знати, що існує спеціальна Міжнародна організація з захисту прав транспортних працівників “ITF - International Transport Workers' Federation”, куди може звернутись будь-який член екіпажу та отримати відповідну допомогу у найближчому порту.

« Повернутися назад

За підтримки:
Головна   |   Про нас   |   Інформація по країнах   |   Адреси посольств та консульств   |   Часті запитання   |   Контакти
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  © 2005-2017 Всі права збережено www.migrantinfo.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.